هتل هما تهران

هتل هما

هتل هما پنج ستاره تهران، برجی باشكوه در قلب شهر تهران و واقع در یکی از بهترين قسمت های شمال خيابان اصلي شهر، وليعصر است كه امكان دسترسي آسان شما را به مراكز مهم اقتصادي، سياسي، جاذبه های فرهنگی، تاريخی و شاهراه های اصلی شهر فراهم میسازد. ما در هتل هما تهران، سنت و مدرنيته را در هم آميخته ايم تا با ايجاد فضايي گرم و صميمي، حس در خانه بودن را به شما هديه كنيم و مفتخريم ارائه دهنده خدمات و تسهيلاتی متفاوت به شما هستیم. هدف ما تضمين اقامتي آسوده، لذت بخش و خلق خاطره هايی به ياد ماندني، طي مدتی است كه ميزبانی شما را بر عهده داریم و اين مهم را با بهره گيري از مدرنترين تكنولوژي و دانش روز و بهره مندي از باتجربه ترين پرسنل هتلداري براي مهمانان خود مهيا نموده ايم.

طراحي و چيدمان هتل همراه با مجلل¬ترين مبلمان و تجهيزات برگرفته از نفيس¬ترين هنرها، شايسته¬ترين فضا و مكان را براي برگزاري كنفرانس¬ها، گردهمايي¬ها و جشن¬ها به شما ارائه مي¬نمايد. تمامي ۱۷۷ اتاق و سوئيت مجلل هتل، چشم اندازي بی¬نظیر از رشته كوه هاي البرز، پايتخت زيبا و باغ رويائي هتل را در خود جاي داده اند و با فضايي مطبوع آسودگي را براي شما به ارمغان می¬آورد. رستوران-هاي ما به دليل سرو تازه¬ترين، مطبوع¬ترين و لذيذ¬ترين غذاهاي ايراني و فرنگي در تمامي فصول سال زبانزد هستند. با حضور در هر يك از اتاق ها و سوئيت هاي زيبا و مجلل، مراكز تجاري، سونا و جكوزي منحصر به فرد به همراه تجربه ماساژهاي درماني و نيروبخش، رستوران هاي با شكوه هتل كه بهترين طعم¬ها را به شما هديه مي دهد، به ياد ماندني ترين ساعات زندگي تان را با ما تجربه خواهید کرد. ما در خانه خودتان منتظر شما هستيم …!

طراحي و چيدمان هتل هما تهران
هتل هما تهران

استخر سرپوشيده همراه با بوفه و سيستم صوتي و مجهز به سيستم هاي جديد ميكروب زدايي (ozon)، سونا و جكوزي، ماساژ درماني، سالن بدنسازي، زمين تنيس، پاركينگ خصوصي، مركز خريد، دسترسي به اينترنت، مركز خريد، رستوران معراج در طبقه بالاي هتل با چشم انداز ۳۶۰ درجه شهر تهران و .

ميدان ونك، نزديك به مراكز خريد ونك با امكان دسترسي آسان به خيابان وليعصر. هتل در يكي از بهترين نواحي تهران نزديك به مركز شهر واقع شده است. شما مي توانيد پياده تا مراكز خريد ونك قدم زده و به آساني به وليعصر، تاريخي¬ترين و زيباترين خيابان شهر كه شمال و جنوب شهر را به يكديگر متصل مي¬كند، دسترسي پيدا كنيد.

هتل هما تهران
هنل هما تهران

فاصله از مراكز حمل و نقل: •از فرودگاه امام خميني- ۶۰ دقيقه ۶۰ کیلومتر • از فرودگاه مهر آباد- ۳۰ دقيقه ۱۲ کیلومتر •ازايستگاه راه آهن- ۴۰ دقيقه •ازنمایشگاه بین المللی- ۵ دقيقه ۳ کیلومتر •ازايستگاه مترو – ۱۰ دقيقه ۵ کیلومتر •ازسالن اجلاس سران – ۱۰ دقيقه ۵ دقیقه •ايستگاه تاكسي- خدمات تاكسي ۲۴ ساعته همراه با تاكسي¬متر در محل هتل

فاصله از مراكز حمل و نقل هتل هما تهران
هتل هما تهران

آدرس دفتر مرکزی:

تهران – میدان ونک – انتهای خیابان برزیل شرقی – نبش بن بست لاله – پلاک ۲

آدرس دفتر فروش:

تهران میدان جهاد (فاطمی) – جنب داروخانه فردوسی – ساختمان ۶۴ طبقه ۲ – دفتر بازاریابی و فروش (رزرواسون )گروه هتلهای هما

تلفن :

۰۲۱۸۸۹۶۳۰۷۸

نمابر :

۰۲۱۸۸۹۶۸۲۳۴

ایمیل :

Info@Homahotels.com

Marke

هتل ها

هتل هما تهران

هتل هما شیراز

هتل هما بندر عباس

هتل هما خیام مشهد

هتل هما احمد آباد مشهد

شبکه های اجتماعی

ting@Homahotels.com